Działalność Parafialnego Klubu Sportowego MARKUS i Parafialnej Świetlicy ŚWIATEŁKO

w latach 1995 - 2005

Strona: Parafialny Klub Sportowy MARKUS powstaje z myślą o nawiązaniu kontaktu ze wszystkimi, którzy byli związani z działalnością Parafialnego Klubu Sportowego MARKUS i Parafialną Świetlicą ŚWIATEŁKO - religijną i ewangelizacyjną, przez udział we Mszy Świętej, wychowawczą, sportową, teatralną, trenerską, udział w koloniach i zimowiskach, turniejach sportowych, mistrzostwach, olimpiadach, konkursach plastycznych, Parafiadzie i innych wydarzeniach. Tak jak spotykaliśmy się wtedy, tak spotkajmy się w przyszłym roku na wspólnej Mszy Świętej dziękczynnej i koncercie ewangelizacyjnym, aby odnowić i umocnić więzi przyjaźni i miłości między sobą i z Jezusem Chrystusem, Naszym Panem. Termin i program będzie zamieszczony na początku przyszłego roku. Serdecznie wszystkich pozdrawiam, zapraszam do kontaktu i na wspólne spotkanie.

ks. Tadeusz Słobodziński