Tuszyn Las, dn. 4 sierpnia 2019 roku

 

Ogłoszenia parafialne

18 Niedziela Zwykła

 

  1. Rozpoczęliśmy miesiąc abstynencji. Jako uczniowie Chrystusa podejmujemy to wyzwanie nie tylko jako ofiarę czy trud osobistego doskonalenia, ale także jako wyraz troski o polskie rodziny i młode pokolenia. Głęboko wierzymy, że nasze wyrzeczenie połączone z darem modlitwy przyczyni się do kształtowania trzeźwego społeczeństwa i będzie wsparciem dla upokarzanych przez problem alkoholowy.
  2. Dziś Pierwsza Niedziela miesiąca, na zakończenie każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, krótka modlitwa i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  3. We wtorek 6 sierpnia będziemy przeżywać święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy do udziału w Eucharystii o godz. 17:30 i 18:00
  4. W piątek, 9 sierpnia, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy – Edyty Stein, Patronki Europy; w sobotę, 10 sierpnia, święto św. Wawrzyńca, diakona Kościoła rzymskiego, męczennika
  5. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Rowerową na Jasną Górę w dniach: 23 – 25 sierpnia 2018 roku. Zapisy w kancelarii po każdej Mszy Świętej.
  6. Od soboty, 10 sierpnia do niedzieli, 18 sierpnia posługę duszpasterska w naszej Parafii będzie pełnił ks. Krzysztof Panek.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na tacę na budowę Centrum Studiów Jana Pawła II w Łodzi
  8. Wszystkim parafianom, gościom, wypoczywającym życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
  1. .

 

PARAFIA ŚWIĘTEGO KRZYSZTOFA W TUSZYNIE LESIE

UL. 3 MAJA 18, 95-080 TUSZYN, TEL. 797 591 762