Tuszyn Las, dn. 4 sierpnia 2019 roku

18 Niedziela Zwykła

1. Rozpoczęliśmy miesiąc abstynencji. Jako uczniowie Chrystusa podejmujemy to wyzwanie nie tylko jako ofiarę czy trud osobistego doskonalenia, ale także jako wyraz troski o polskie rodziny i młode pokolenia. Głęboko wierzymy, że nasze wyrzeczenie połączone z darem modlitwy przyczyni się do kształtowania trzeźwego społeczeństwa i będzie wsparciem dla upokarzanych przez problem alkoholowy.
  2. Dziś Pierwsza Niedziela miesiąca, na zakończenie każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu, krótka modlitwa i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  3. We wtorek 6 sierpnia będziemy przeżywać święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy do udziału w Eucharystii o godz. 17:30 i 18:00
  4. W piątek, 9 sierpnia, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy – Edyty Stein, Patronki Europy; w sobotę, 10 sierpnia, święto św. Wawrzyńca, diakona Kościoła rzymskiego, męczennika
  5. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce Rowerową na Jasną Górę w dniach: 23 – 25 sierpnia 2018 roku. Zapisy w kancelarii po każdej Mszy Świętej.
  6. Od soboty, 10 sierpnia do niedzieli, 18 sierpnia posługę duszpasterska w naszej Parafii będzie pełnił ks. Krzysztof Panek.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar na tacę na budowę Centrum Studiów Jana Pawła II w Łodzi
  8. Wszystkim parafianom, gościom, wypoczywającym życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.
  1. .