24 lipca 2017

23 lipca odbył się w parafii odpust ku czci świętego Krzysztofa, patrona naszej parafii. Po uroczystej Mszy Świętej, tradycyjnie zostały poświęcone pojazdy. Mszę Świętą uświetniły zespoły parafialne, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz wokalistki zapewniające oprawę muzyczną mszy.

Mieszkańcy IV rejonu duszpasterskiego oraz fundacja "Równe Szanse dla Środowiska LEDgo" zorganizowali wspaniałe Agape w ogrodzie parafialnym. Świetnie bawiły się nie tylko dzieci, dla których zorganizowano gry, zabawy oraz loterię. Wszyscy spotkali się przy wspólnym stole, by z uśmiechem na twarzach próbować ciast upieczonych na tę okoliczność przez parafianki oraz by zjeść kiełbasę i kaszankę z grilla. Zostały one przekazane przez Firmę GROT.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z odpustu parafialnego na naszym funpagE na facebooku(kliknij tu)

Wszystkim przybyłym parafianom oraz gościom składamy:

SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ

ODPUST PARAFIALNY