Rzymskokatolicka Parafia ŚWIĘTEGO KRZYSZTOFA w Tuszynie

ŚWIĘTEGO KRZYSZTOFA

w Tuszynie

Ogłoszenia Parafialne z dn. 5 lutego 2023 roku

Dziś pierwsza niedziela miesiąca, na zakończenie każdej Maszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu, po Mszy Świętej o godz. 9:00 spotkanie Żywej Róży i wymiana tajemnic różańcowych; o godz. 10:30 Msza Święta dla dzieci komunijnych i ich rodziców z poświęceniem świec komunijnych, które zakupują rodzice lub mogą być także świece ze chrztu świętego. Natomiast o godz. 12:00 Msza Święta w intencji ofiarodawców, którzy wspierają naszą parafię i taca gospodarcza.

Adoracja Najświętszego Sakramentu jutro w poniedziałek po drugiej Mszy Świętej wieczornej do godz. 19:30 i w czwartek od 17:00 do 17:30, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:20 i następnie Msze Święte o 17:30 i 18:00, w piątek różaniec dla mężczyzn po Mszy Świętej o godz. 18:00.

W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i 31 Światowy Dzień Chorych. Msze Święte z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych rano o godz. 7:00 i wieczorem o godz. 18:00 z koronką do Bożego Miłosierdzia za konających.

W środę o godz. 12:00 pogrzeb śp. Krzysztofa Krzyżanowskiego w kościele i na cmentarzu parafialnym, natomiast w piątek, o godz. 12:00 pogrzeb śp. Elżbiety Chwalbińskiej w kaplicy i na cmentarzu w Tuszynie. Zachęcamy do udziału w pogrzebach i zamawiania Mszy Świętych za zmarłych.

Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w przyszłą niedzielę, 12 lutego o godz. 17:15 w sali katechetycznej i następnie Msza Święta o godz.18:00.

Natomiast spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych będzie w niedzielę, 19 lutego po Mszy Świętej o godz. 10:30.

Bóg Zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, w kancelarii i wpłacane na konto na potrzeby parafii. Bóg zapłać także wszystkim za rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej.

Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego nadchodzącego tygodnia.