Ogłoszenia Parafialne z dn. 16 czerwca  2024 roku

Dziś 11 Niedziela Zwykła, Msze Święte: 9:00; 11:00 - w intencji ochrony życia dzieci poczętych i zakończenia roku szkolnego i katechetycznego z prośbą o boże błogosławieństwo na czas wakacji i urlopów. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników szkoły, 12:00 ślubna ze chrztem; 13:00 z chrztem i wieczorna Msza Święta o godz. 18:00 będzie na cmentarzu parafialnym z racji odpustu Świętego Antoniego, koncelebrowana w intencji zmarłych parafian i ofiarodawców. W sytuacji padającego deszczu Msza Święta będzie w kościele. Natomiast o 21:00 Apel Jasnogórski.

Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy Świętej o godz. 18:00. Jutro w poniedziałek po drugiej Mszy Świętej nabożeństwo czerwcowe i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:30.

W sobotę, 22 dzień miesiąca, dzień św. Rity, Msze Święte: rano o godz. 7:00, 17:00 - ślubna i 18:00 zakończona poświęceniem róż, nabożeństwem do św. Rity i czerwcowym.

Także, w sobotę 22 czerwca o godz. 16.00 w Bazylice Św. Piotra w Watykanie przyjmie święcenia biskupie ks. prał. Krzysztof Nykiel Regens Penitencjarii Apostolskiej, pochodzący z Archidiecezji Łódzkiej. Pamiętajmy o Biskupie Nominacie w naszych modlitwach.

Bóg zapłać za wszystkie ofiary przeznaczone na spłatę wykonanej posadzki w naszym kościele.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Rzymskokatolicka Parafia

ŚWIĘTEGO KRZYSZTOFA