NIEZBĘDNE REMONTY:

Docieplenie stropodachu oraz remont pomieszczeń wikariuszowskich i gościnnych na górnym piętrze plebanii. Pomieszczenia te od wielu lat nie były remontowane, a gościmy w parafii rekolekcjonistów, potrzebujemy wikariusza i musimy im zapewnić godziwe warunki lokalowe.
Koszt szacowany jest na ok. 30 tys. zł.

Salka katechetyczna wymaga: wymiany okien, zaplecza kuchennego i estetycznej toalety; koszt to ok. 30 tys. zł.

W celu dokonania konsekracji naszej świątyni konieczna będzie zmiana ołtarza na kamienny i renowacja prezbiterium.

Prace na cmentarzu:
- instalacja monitoringu

- wytyczenie nowych alejek

- uzupełnienie ubytków w ogrodzeniu

TRWAJĄCE REMONTY:

Pomieszczenia na plebanii

Rozpoczęto remont pomieszczeń na plebanii. Plebania nie była modernizowana odkąd została wybudowana. Wymieniono przestarzałą instalację elektryczną. Pomieszczenia wreszcie zyskają estetyczny wygląd i staną się wygodne. Prace mają na celu również ograniczyć straty ciepła, tak by ograniczyć koszty utrzymania budynku. Zaplanowano wymienić również kocioł, który będzie ogrzewał zarówno kościół jak i plebanię. Będzie ciepło, bezpiecznie i oszczędnie.

Prace remontowe w salce parafialnej.

Salka parafialna już niedługo może posłużyć grupom parafialnym. Rozpoczynają się powoli prace, których celem jest stworzenie aneksu kuchennego, wygodnej łazienki i funkcjonalnego, umeblowanego pomieszczenia spotkań. Potrzebne są również nowe, szczelne drzwi oraz okna.

Prace na cmentarzu grzebalnym

Rozpoczęły się prace polegające na wytyczeniu nowych alejek. Alejki zostały ułożone z kostki brukowej. Uzupełniono również liczne ubytki w ogrodzeniu. Ogrodzenie uzupełniono o brakujące płyty betonowe.

Wyremontowane pomieszczenia na plebanii.